יקיר שריקי | משרד רואי חשבון | טלפון:0526202242 | shriki.cpa@gmail.com

ייעוץ משכנתאות

 

הצהרת הון, כל מה שחשוב לדעת על הצהרת הון

רואה חשבון לליווי משכנתא, למה זה חשוב?

עבור אחוזים רבים במדינת ישראל רכישת נכס מתאפשרת רק באמצעות משכנתא. המשכנתא מאפשרת לממן את הנכס תוך פריעת החוב בפריסה למספר רב של תשלומים אפשריים. אבל לא כולם יודעים שמשכנתא הינה צעד פיננסי רב השלכות על החיים. לכן חשוב כל כך לפעול בצורה נכונה וחכמה. מה שיכול בסופו של דבר להרחיב את חלון ההזדמנויות שייפתח בפניכם, ויאפשר לכם לפרוע את ההלוואה בצורה נוחה ומהירה יותר. כי משכנתא היא אחת ההוצאות המשמעותיות בתקציב החודשי שלכם, ככל שתפעלו חכם יותר, כך העלויות תהיינה משתלמות יותר.

הידע של רואה החשבון והמשכנתא שלכם

רואה חשבון הינו איש מקצוע מומחה בכל מה שקשור לפיננסים. הוא רכש ידע תיאורטי נרחב וגם צבר לא מעט ניסיון מעשי בנושאי כספים וחשבונות. מתוך עולם הידע הזה הוא מסוגל ללוות את הלקוח לקראת קבלת משכנתא משתלמת. כלומר, משכנתא שהתשלום בגינה נמוך ככל האפשר, בהשוואה להצעות אחרות. וגם פריסת התשלום מתאימה ליכולות של הלווה. ההצעה המתאימה תיבחר מתוך האפשרויות הרלוונטיות שמוצעות על ידי הבנקים, ותותאם ספציפית לצורך שלכם כמו גם ליכולות ההחזר שלכם.

אינטרס אחד – מה שטוב ללקוח

מעבר לידע וליכולת להתאים משכנתא לכל אחד, אי אפשר להתעלם מהנקודה שלעיתים אנשים נופלים בעסקאות שאינן כדאיות, מחמת שהם התייעצו עם גורם בעל אינטרסים. תשכחו מזה שיש בבנק מישהו שחושב עליכם באמת. בבנק מנסים למכור לכם הלוואות שמשתלמות לבנק. לעומת זאת רואה חשבון שמלווה אתכם טורח למצוא עבורכם הלוואה משתלמת לכם. הלוואה שעונה על הצרכים שלכם ותאפשר לכם פירעון נוח ככל שרק ניתן.

לוקחים משכנתא? היו בטוחים שאתם בידיים טובות

לא כל יום לוקחים משכנתא, לא כל יום רוכשים נכס. כדי להיות בטוחים שאתם לא משלמים מחיר מופרז בגין הלוואה, משתעבדים יתר על המידה בגין התחייבויות או בוחרים מסלול לא משתלם, לכו עם רואה חשבון. הוא מסוגל באמצעות החישובים והסימולציות שהוא עורך להבטיח כי הוא מאתר ללקוחות שלו משכנתא משתלמת ונוחה ככל שרק אפשר בהתאם לנתונים הנוכחיים.

יקיר שריקי, אתכם עד לקבלת המשכנתא

הכירו את רואה החשבון יקיר שריקי, רואה חשבון מומלץ שצבר הצלחות רבות וניסיון רב בענף המשכנתאות. הוא מציע ללקוחות שלו מענה מקצועי מאוד וליווי מסור עד לקבלת המשכנתא. בעזרת יקיר שריקי אתם עומדים לקבל משכנתא משתלמת באחוזי ריביות נמוכים בהשוואה למה שקיים בענף. כי יקיר הינו מומחה בראיית חשבון והוא כאן למענכם ולמען החיסכון הכספי שלכם. אז במקום לנסות לחסוך בעלויות בגין הוצאת משכנתא ולשלם ביוקר על המשכנתא עצמה, שכרו לעצמכם איש מקצוע מומחה שאמנם תשלמו לו בגין השירות, אך בסופו של דבר הוא יוביל אתכם לחיסכון כספי משמעותי לאורך כל תקופת הפירעון.

פרטי התקשרות

יקיר שריקי | משרד רואי חשבון
הרצל 42, גן יבנה.
waze button

ברקוביץ' 4, מגדל המוזיאון בתל אביב.
waze button

מיקוד 708000
0526202242 shriki.cpa@gmail.com

אודות המשרד

משרד רואי חשבון יקיר שריקי מספק שירותים מקצועיים למגוון לקוחות ובתי עסק - לקוחות עצמאים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, חברות, עמותות וארגונים. המשרד מלווה את לקוחותיו ומספק להם מבחר שירותים מקצועיים אשר מספקים מענה לצרכיהם בתחומים הבאים: ביקורות כספים, עריכת דוחות כספיים, תשלום מיסים, הנהלת חשבונות, וייעוץ עסקי ופיננסי ועוד.

חפשו אותנו בפייסבוק